Агрохолдинг KSG Agro у першій десятці аграрних компаній рейтингу «Репутаційні АКТИВісти-2023»

Агрохолдинг KSG Agro увійшов до ТОП-10 агрохолдингів-виробників Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВвісти-2023». Про це  повідомила пресслужба агрохолдингу із посиланням на члена журі рейтингу, засновника комунікаційної агенції «Маркет.Інфо» Олександра Голіздру. https://www.facebook.com/100000009394216/posts/pfbid0246n5tzmhybPehyxWQ7Jva6D7LquSe3KZoC2KWMxxM4Zeqi3bQGi2T4tHibyVZ72vl/

Агрохолдинг KSG Agro увійшов до ТОП-10 агрохолдингів-виробників Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти-2023». Разом з ним до першої десятки увійшли «Нібулон», «Кернел», МХП, «Індустріальна молочна компанія», «Астарта» та ін.

При визначенні позиції в рейтингу брались до уваги наступні критерії: репутаційна  стабільність, медійна активність, антикризова стійкість, іміджевий капітал КСВ, іноваційний підхід. Оцінка цих критеріїв дозволила експертам рейтингу сформувати середній балл, який і визначив місце компанії в рейтингу.

За оцінками експертів рейтингу, високій позиції KSG Agro навіть в умовах війни сприяли омолодження стада та збільшення поголів’я свиней на свинокомплексі; досягнення енергетичної та ресурсної автономності;  продовження відкритого та прозорого діалогу з інвесторами й акціонерами; налагодження нових логістичних ланцюжків та експорт сільгоспкультур; активне висвітлення діяльності холдингу медіа.

«Ми пишаємося, що навіть у складний воєнний час зберегли високу медіа-активність та вже традиційно високі позиції у рейтингу оцінки якості управління корпоративною репутацією, — коментує голова Ради  директорів KSG Agro Сергій Касьянов, — З акціонерами, партнерами та журналістами ми ані на мить не переривали діалог навіть під час запеклих боїв неподалік від наших господарств. З нашими партнерами ми контактуємо переважно через онлайн-конференції та профільні інтернет-форуми. Також всі важливі поточні новини розміщуємо на оновленому сайті компанії, розповсюджуємо прес-релізи, як в українськіх, так і у польськіх ЗМІ. Спілкуємося у соціальних мережах – і в Україні, і у Польщі. Все, що відбувається в Україні є загальновідомим у країнах Європи і, загалом, у світі. Спілкування з нашими інвесторами на біржі є постійним, не є проблемним, бо ми завжди прозорі і відкриті, і можна сказати, що воно навіть стало простішим».

х
Зворотній зв’язок
Заповніть, будь-ласка, поля наведеної форми для відправки нам швидкого повідомлення
Дякуємо за Вашу зацікавленість!
Натискаючи кнопку і відправляючи дані, Ви приймаєте умови угоди користувача