KSG Agro, незважаючи на війну, за 9 місяців 2022 р. отримав EBITDA 2,7 млн. долл.

 Згідно звіту KSG Agro, оприлюдненого на Варшавській фондовій біржі, за три квартали 2022 р. EBITDA агрохолдингу склала 2,7 млн. долл., а чистий прибуток -  0,5 млн. долл. Позитивними виявились і інші фінансові показники. Так, валовий прибуток сягнув 3,1 млн. долл., операційний доход - 1,7 млн. долл. Нагадаємо, що EBITDA – показник, який дорівнює обсягу прибутку до вирахування витрат за відсотками, сплати податків та амортизаційних відрахувань.

У порівнянні з аналогічним періодом 2021 р. за 9 місяців 2022 р. на 37% зріс обсяг виробництва та продажу свиней у фізичному вимірі - з 41,1 тис. до 56,2 тис. голів.

«Завдяки своєчасним заходам із забезпечення стабільного виробництва у рослинницькому та тваринницькому сегментах, ми, незважаючи на повномасштабну війну в Україні, спрацювали прибутково, - коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. - Так, врожаї зернових культур та соняшника цього року були прогнозовано меншими за рекордні минулорічні, тому порівнювати валовий дохід 9 місяців цього року з аналогічним періодом минулого не зовсім коректно. Головне, що нам вдалося, незважаючи на війну, зберегти кістяк професійного колективу, вибудувати зруйновані логістичні ланцюжки, збільшити поголів’я свиней - на 20% з початку року, а також організувати експорт, як сільгосппродукції, так і готової продукції з високою доданою вартістю - соняшникової олії - у країни Євросоюзу».

х
Зворотній зв’язок
Заповніть, будь-ласка, поля наведеної форми для відправки нам швидкого повідомлення
Дякуємо за Вашу зацікавленість!
Натискаючи кнопку і відправляючи дані, Ви приймаєте умови угоди користувача