KSG Agro оновив поголів‘я свиней свиноматками та кнурами канадської генетики

KSG Agro оновив поголів‘я свиней 60 чистопородними свиноматками та 10 кнурами канадської генетики Genesus. Вони доставлені на свинокомплекс, що входить до складу агрохолдингу, на початку листопада нинішнього року.

«Ми продовжуємо омолодження свиного поголів‘я за рахунок поставок свиноматок та кнурів канадської генетики, - коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. - Метою цього процесу є підвищення якісних характеристик стада. Серед них - покращення здоров‘я поросят та поліпшення смакових характеристик м‘яса за рахунок, в тому числі, і збільшення долі мармурової свинини. Остання, як відомо, у всьому світі цінується своєю м‘якістю та надзвичайними смаковими властивостями для приготування шашлика».

Нагадаємо, що KSG Agro став першим в Україні промисловим виробником мармурової свинини у свинарському сегменті. KSG Agro планує постачати мармурову свинину до люксових магазинів рітейлових мереж, де представлена, у тому числі й продукція преміум-класу. Для зручності споживачів з метою ідентифікації вона буде особливим чином маркована.

ДОСЬЄ

KSG Agro є одним із провідних агрохолдингів України, європейською інноваційною групою компаній, що працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свиноводи України». Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проекти, насамперед свинарство, а також рослинництво.

х
Зворотній зв’язок
Заповніть, будь-ласка, поля наведеної форми для відправки нам швидкого повідомлення
Дякуємо за Вашу зацікавленість!
Натискаючи кнопку і відправляючи дані, Ви приймаєте умови угоди користувача