Кар’єра в агрохолдингу KSG Agro

Зростайте професійно разом з KSG AGRO!

Група компаній KSG AGRO – одна з українських компаній аграрного сектору, що найбільш динамічно розвиваються.

В основі філософії нашого бізнесу є інноваційний підхід. Пошук нестандартних підходів та творчих рішень потребує професійного досвіду його співробітників.

Кар’єра в агрохолдингу KSG Agro

Мотивація

Група компаній KSG AGRO - це перш за все команда професіоналів, злагоджений механізм , що працює в режимі багатозадачності, об'єднаної загальною метою.

Ми – команда партнерів, однодумців та практиків, основним завданням якої є досягнення цільових показників щодо зростання доходу та прибутковості бізнесів групи з високим рівнем соціальної відповідальності та корпоративних цінностей.

Співробітники наших підприємств соціально захищені, ми витримуємо ринкові умови щодо мотивації, гарантуємо виконання всіх соціально-компенсаційних зобов'язань. Забезпечуємо можливість навчатися та розвиватися в компанії, беремо участь у всіх значних аграрних конференціях, виставках, цільових профільних майстер-класах та навчальних заходах України та світу.

Все, що ми робимо, робиться людьми і для людей!

Ми відкриті для нових ідей та партнерства з усіма, для кого наші цілі та цінності близькі та зрозумілі!

Свої резюме надсилайте за адресою: hrg@ksgagro.com

Шукайте наші вакансії на сервісах пошуку роботи:

Студентам

У структурі агрохолдингу створений Учбовий комплекс, що дає можливість поєднання теоретичних знань та практичних навичок студентам аграрних спеціальностей українських ВНЗ. У ньому одночасно можуть навчатися та проходити практику  на реальному виробництві - свинокомплексі й у рослинницьких господарствах Дніпропетровщини до 20 студентів навчальних закладів.

Учні мають перспективи кар’єри, як Україні, так і за її межами. Так, за участю Голови ради директорів KSG Agro Сергія Касьянова у Казахстані реалізується українсько-швейцарський проект створення селекційно-гібридного свинокомплексу на 50 тис. голів, на якому працюватимуть українські фахівці  у галузі свинарства.

Поточні вакансії
х
Зворотній зв’язок
Заповніть, будь-ласка, поля наведеної форми для відправки нам швидкого повідомлення
Дякуємо за Вашу зацікавленість!
Натискаючи кнопку і відправляючи дані, Ви приймаєте умови угоди користувача