Наша команда

Любов до рідної землі та своєї справи – головне, що об’єднує команду професіоналів KSG Аgro і визначає ефективність вирішення поставлених перед компанією завдань. Загальні цілі та цінності, помножені на багаторічний досвід роботи в агробізнесі, дозволяють провідним менеджерам компанії втілювати в життя амбітні проекти, де лідерські якості кожного є запорукою високої результативності всієї команди.

Рада директорів

Сергей КАСЬЯНОВ
Сергей КАСЬЯНОВ
Член Ради Директорів

Пан Касьянов є членом Ради Директорів з березня 2011 року.Вiн відповідає за загальний нагляд і стратегічне планування діяльності Групи. Пан Касьянов є основним акціонером Групи.

Він має великий і різнобічний досвід комерційної діяльності: у 1994 році він розпочав свою власну справу, заснувавши компанію, яка була одним з провідних імпортерів товарів побутової хімії в Україні. У 1997 році він заснував ще одну компанію, яка займалася виробництвом широко відомих марок побутової хімії. Пан Касьянов є основним акціонером Групи з 2006 року.

Пан Касьянов – випускник Дніпропетровського інженерно-будівельного інституту (1992).

Він також має ступінь кандидата технічних наук (1998).

Андрій МУДРІЄВСЬКИЙ
Андрій МУДРІЄВСЬКИЙ
Член Ради Директорів

Призначений директором класу «A» – членом Ради директорів у травні 2014 року. Пан Мудрієвський відповідає за зовнішні комунікації та діяльність компанії в галузі зв’язків з інвесторами.

У 1996 році закінчив Університет Рован в штаті Нью-Джерсі за спеціальністю психологія.

Після закінчення університету Андрій Мудрієвський працював радником президента корпорації «Ольвія» із зовнішніх зв’язків, брав активну участь у створенні спільного підприємства для корпорації з іноземними партнерами. З 2001 року працював на керівних посадах в різних західних та українських авіакомпаніях. Андрій має великий досвід роботи в сфері побудови комунікацій з іноземними партнерами, а також є фахівцем в галузі управління проектами та формуванні команди.

Андрій Мудрієвський почав працювати в компанії з 2014 року на посаді директора зі зв’язків з інвесторами.

Хав’єр СУЛАРД
Хав’єр СУЛАРД
Член Ради Директорів

Хав’єр СУЛАРД призначений членом Ради директорів у червні 2014 року.

В період з липня 2005 року по травень 2013 він працював в якості керівника групи компанії Intertrust (Люксембург) S.à r.l. На сьогоднішній день він є директором компанії W-Conseil S.à RL, яка надає послуги сертифікованих бухгалтерів в Люксембурзі.

Пан СУЛАРД закінчив Університет Нансі, отримавши ступінь магістра бухгалтерського обліку. Він також працює в якості стажера дипломованого бухгалтера в Люксембурзі.

Ерік ТАЦЦІЕРІ
Ерік ТАЦЦІЕРІ
Член Ради Директорів

Ерік ТАЦЦІЕРІ призначений членом Ради директорів компанії в червні 2014 року. Він має 15-річний роботи в якості керівника групи у великих люксембурзьких фірмах, таких як Deloitte & Touche, ABN AMRO Trust і ING Trust.

Ерік вступив на службу в компанію W-Conseil s.à r.l. в лютому 2014 на посаду керівника групи.

Пан ТАЦЦІЕРІ закінчив університет за спеціальністю бухгалтерський облік в 1999 р

Менеджмент

Євген Бадогін
Євген Бадогін
Комерційний директор

Бадогін Євген Сергійович, 19.03.1981 р.н., очолює комерційну структуру групи KSG AGRO з вересня 2020 року та визначає комерційну стратегію розвитку, забезпечуючи гнучку політику та європейський рівень перемовного процесу.

Освіта – вища, закінчив Придніпровську державну академію будівництва та архітектури, за фахом – міжнародна економіка, друга вища – Lakehead University bachelor of arts and general sciences.

З 2007 р. – директор, комерційний директор, директор із розвитку найбільших виробничих європейських та міжнародних підприємств.

Професіонал, практик, ефективний байєр.

Дмитро Ємельченко
Дмитро Ємельченко
Директор з виробництва

Ємельченко Дмитро Анатолійович, 05.06.1971 р.н., директор з виробництва департаменту рослинництва із серпня 2020 року. Здійснює організаційно-технологічне керівництво в галузі рослинництва групи компаній KSG AGRO, забезпечуючи високу рентабельність спрямування та впровадження прогресивних світових технологій.

Освіта – вища, закінчив Луганський сільськогосподарський інститут, за спеціальністю «агрономія».

З 1995 до 2019 року очолював агротехнологічні служби та сільськогосподарські підприємства України (від агронома, директора з виробництва до регіонального директора) підприємств СТОВ «Меркурій», СПП «Чумаки», ТОВ «Деметра», група компаній «Агропросперіс», «Консалт Агро».

Практик, системний, структурований, орієнтований на результат.

Василь Старобор
Василь Старобор
Директор ТОВ «Стронг-Інвест»

Старобор Василь Васильович, 14.01.1980 р.н., очолює бізнес товарного свинарства та виробництва комбікормів (директор ТОВ «Стронг-Інвест» з 2021 р.).

Освіта – вища, закінчив Одеську державну академію за спеціальністю «Інженер-енергетик».

Успішний досвід реалізації великих проєктів у агросфері з 2010 року.

З 2010 р. по 2017 р. – директор ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс»;

з 2017 р. по 2020 р. директор ПрАТ «Агропромислова компанія».

Досвідчений управлінець, грамотний агротехнолог, лідер, націлений на результат.

Юрій Немикін
Юрій Немикін
Директор «КСГ Дніпро»

Немикін Юрій Миколайович, 12.01.1958 р.н., директор підприємства «КСГ Дніпро» з серпня 2017 р.

Здійснює оперативне керівництво підприємством ТОВ «КСГ «Дніпро», забезпечуючи високу рентабельність та досягнення виробничих показників.

Освіта – вища, закінчив Київську вищу школу МВС СРСР ім. Ф.Е. Дзержинського за спеціальністю «Юрист».

З 1980 по 2015 рр. очолював комерційні та державні структури безпеки, від заступника директора до директора департаменту економічної безпеки ТОВ «Бізнес Менеджмент Груп», ЗАТ «КСтрейдінг», ТОВ «Спар Центр», головне управління Держгеокодастру України у Дніпропетровській області.

Працьовитий, відповідальний, системний, лідер, грамотний управлінець.

Ірина ПАЛИВОДА
Ірина ПАЛИВОДА
HR Директор

Ірина ПАЛИВОДА Професіонал, практик у сфері HR із багаторічним досвідом роботи у великих корпораціях України.

З вересня 2009 р. Ірина очолює службу персоналу групи компаній KSG AGRO. Відповідає за формування стратегії управління персоналом компанії, розробку та реалізацію кадрової політики відповідно до стратегії розвитку бізнесу.

З 2002 року пройшла шлях від HR-менеджера до керівника HR-структури (багатопрофільний холдинг у сфері рітейлу, дистрибуції, будівництва).

Ірина Паливода має вищу освіту, закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю філолог, педагог, перекладач. Додаткова профільна бізнес-освіта «Управління персоналом».

Комплексний та системний підхід, креативність, комунікабельність, гарний організатор.

Юлія Кисельова
Юлія Кисельова
Головний бухгалтер

Кисельова Юлія Володимирівна, 16.09.1973 р.н., головний бухгалтер компанії керуючої компанії KSG AGRO.

25-річний досвід роботи головним бухгалтером, аудитором на підприємствах усіх форм власності найбільших аграрних, виробничих та аудиторських підприємств України. З 2004 р. по 2009 р. – головний бухгалтер ТОВ НПАК «Степова»; з 2010-2015 рр. – аудитор, начальник відділу бухгалтерського та аудиторського супроводу аудиторської компанії, з жовтня 2015 р. - головний бухгалтер рослинницьких підприємств групи KSG AGRO, з 2020 р. – головний бухгалтер керуючої компанії.

Освіта – вища, закінчила Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту за спеціальністю – облік та аудит.

Високий рівень особистої відповідальності, системний підхід до вирішення бізнес-завдань, досвідчений професіонал.

Сергій Лосенко
Сергій Лосенко
Керівник безпеки

Лосенко Сергій Володимирович, 04.02.1969 р.н., начальник відділу економічної безпеки та охорони з березня 2019 р.

Забезпечує належний стан комплексної безпеки у сфері комерційної, виробничої, фінансової діяльності групи компаній KSG AGRO, здійснює керівництво діяльністю департаменту безпеки, спрямовану на забезпечення фізичної, фінансової, інформаційної, технологічної, правової та кадрової безпеки діяльності підприємства.

Освіта – вища, закінчив Національний гірничий університет за спеціальністю «Правознавство».

З 1992 до 2019 року очолював структури безпеки в рамках комерційних та виробничих підприємств України (від начальника відділу до директора, регіонального директора підприємств «Інженіринг-Правопроєкт», ТОВ ВКП «Універсалбуд», АТЗТ ДПСЗ ДП «Союз-Прим-1», «Радіатор 2006 »; ТОВ КК «Агроцентр-Україна»).

Системний та комплексний підхід у вирішенні завдань. Високий рівень особистої відповідальності.

х
х
Зворотній зв’язок
Заповніть, будь-ласка, поля наведеної форми для відправки нам швидкого повідомлення
Дякуємо за Вашу зацікавленість!
Натискаючи кнопку і відправляючи дані, Ви приймаєте умови угоди користувача