KSG Agro rozpoczął nawożenie upraw ozimych

Gospodarstwa wchodzące w skład holdingu rolnego KSG Agro rozpoczęły nawożenie upraw ozimych. Poinformowało o tym biuro prasowe firmy

Gospodarstwa wchodzące w skład holdingu rolnego KSG Agro rozpoczęły nawożenie upraw ozimych preparatami CAS (mieszanka karbamid-amoniakowa) i bezwodnym amoniakiem. Nawożenie zbóż odbywa się na powierzchni 6,5 tys. ha i słonecznika – 8 tys. ha.

„Proces nawożenia upraw rolnych, który potrwa dwa tygodnie, przyczyni się do zwiększenia ich wydajności – komentuje dyrektor produkcji KSG Agro Dmytro Yemelchenko. – Równolegle monitorowane są zasiewy. Ważne jest dla nas, że 90% z nich są niezawodnie chronione, będąc pod pokrywą śnieżną w 7-12 cm. Zasiewy są w dobrym stanie, a ich dalszy stan jest stale monitorowany”.

х
Informacja zwrotna
Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać nam szybką wiadomość
Dziękuję za zainteresowanie!
Klikając przycisk i wysyłając dane, akceptujesz warunki umowy użytkownika