Агрохолдинг KSG Agro збільшив кількість робочих місць на 30%

Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, з початку повномасштабної агресії рф проти України збільшили кількість робочих місць на 30%. 

«З самого початку повномасштабної війни в Україні ми говорили, що бачимо наш фронт, як трудовий, адже сфера нашої діяльності визначає продовольчу безпеку держави, - коментує Голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. - Обрана нами стратегія дозволила не лише не втратити в обсягах виробництва, а й суттєво - на 20% з початку року збільшити поголів‘я свиней. Розвиваємо як традиційні, так і нові для нас напрями, скажімо, виробництво мармурової свинини у промислових обсягах. Тож зробили все можливе для збереження костяку нашого колективу та навіть збільшили персонал на 30%. До речі, в тому числі за рахунок тимчасово переміщених осіб, яких забезпечили не лише роботою, а й безкоштовним житлом. На підприємствах та господарствах холдингу нами працевлаштовано понад 30 переселенців. В ці непрості часи мотивуємо людей в першу чергу зростанням доходів: середня зарплата у нас зросла на 30%». 

Працівники господарств агрохолдингу, як у рослинницькому, так і у тваринницькому сегменті, забезпечені безкоштовними повноцінними обідами. А з метою безпеки персонал компанії доставляється на роботу та з роботи автотранспортом за рахунок холдингу. 

Важливим фактором зростання кількості персоналу стало збільшення частки продукції KSG Agro - свинини на ринку Дніпропетровської області з 50% до 80%. Таким чином, KSG Agro зміцнив свій статус стратегічно важливого підприємства в регіоні.

х
Зворотній зв’язок
Заповніть, будь-ласка, поля наведеної форми для відправки нам швидкого повідомлення
Дякуємо за Вашу зацікавленість!
Натискаючи кнопку і відправляючи дані, Ви приймаєте умови угоди користувача