Господарства агрохолдингу KSG Agro почали та проводять посівну кампанію

Господарства, що входять до складу KSG Agro, проводять посівну кампанію. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

В післявеликодній період стартувала посівна кампанія господарств, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro. В рамках кампанії здійснюється посів соняшнику на площі близько 7 тис. га та кукурудзи – на близько 1 тис. га. При цьому використовуються бренди високоінтенсивного насіння – Syngenta, Limagrain, Євраліс.

Посівна кампанія здійснюється з використанням посівних комплексів John Deere. Всі господарства холдингу забезпечені високоякісною сільгосптехнікою.

Фінальна дата посівної кампанії залежить від погодних умов та запланована на початок другої декади травня нинішнього року.

х
Зворотній зв’язок
Заповніть, будь-ласка, поля наведеної форми для відправки нам швидкого повідомлення
Дякуємо за Вашу зацікавленість!
Натискаючи кнопку і відправляючи дані, Ви приймаєте умови угоди користувача