KSG Agro підвищує рівень інформування стейкхолдерів через новий сайт

KSG Agro запустив нове офіційне веб-представництво https://ksgagro.com/

агрохолдингу, яке стало більш зручним, змістовним та ефективним каналом комунікації для інвесторів, клієнтів, партнерів та інших цільових аудиторій. 

В новій версії сайту використані сучасні тренди на простоту, візуальну наочність та юзабіліті. Доступ до більшості важливої інформації здійснюється в один-два кліки. Просте та зрозуміле меню істотно економить час користувачів на пошук потрібної інформації. 

«Перш за все, на нашу думку, зважаючи на війну в Україні, стейкхолдери мають отримувати більше актуальної інформації про діяльность компанії. Тому при розробці нової версії сайту ми, як публічна компанія, робили ставку в першу чергу на наших приватних інвесторів, - розповідає голова Ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов. - Для нас дуже важливими є принципи прозорості та максимального висвітлення нашої діяльності. Завдяки новому сайту, його користувачі можуть в режимі онлайн відслідковувати курс акцій холдингу та динаміку основних фінансових показників. Крім того, як соціально відповідальний бізнес, ми додали новий блок «Соціальна відповідальність», де знаходиться інформація про благодійні проєкти  нашого Благодійного фонду «Майбутнє», який наразі активно допомагає ЗСУ, територіальній обороні, військовим медичним закладам.

Інформація на новому сайті холдингу тематично сегментована за двома основними блоками, які відповідають стратегічно важливим напрямкам розвитку - «Свинарство» та «Рослинництво». А доданий розділ «Відео» дозволяє безпосередньо на сайті знайомитися з роликами про діяльність компанії.

Важливим завданням під час розробки нового сайту було максимально скоротити шлях користувачів, відповідно до їхньої мети. Той самий підхід застосований і до контенту на сайті – він простий, лаконічний, конкретний, а отже зрозумілий клієнтам та інвесторам.

Сайт розроблений з урахуванням сучасних технологічних рішень, відповідно до міжнародних стандартів офіційних веб-представництв компаній-лідерів світового ринку.

 

х
Зворотній зв’язок
Заповніть, будь-ласка, поля наведеної форми для відправки нам швидкого повідомлення
Дякуємо за Вашу зацікавленість!
Натискаючи кнопку і відправляючи дані, Ви приймаєте умови угоди користувача