KSG Agro у січні-лютому 2023 р. розпочав експорт 7 тис. т зернових культур

KSGAgro у січні-лютому 2023 р. розпочав експорт 7 тис. т зернових культур – ячменю, кукурудзи та пшениці. До портів вже відвантажено більше половини обсягу. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.

Агрохолдинг KSG Agro у січні-лютому 2023 р. розпочав експорт 7 тис. т зернових. В розрізі культур поставки склали:

  • пшениці - 4 тис. т;
  • ячменю - 2 тис. т.
  • кукурудзи - 1 тис. т.

Експортні поставки здійснюються в рамках роботи діючого зернового коридору через порти Одеси та Одеської області. Більше половини з обсягу 7 тис. тонн зернових буде поставлено на ринки країн Азії та Африки. Через черги у портах Одещини очікується, що весь обсяг буде відправлено до країн призначення на початку березня.

«Незважаючи на складність експорту у воєнний період, ми знаходимо можливості поставок зернових культур на міжнародні ринки, - коментує голова Ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов.- Ми чудово розуміємо, що в нинішній важкий період від експортної діяльності українських аграріїв залежить продовольча безпека багатьох країн. Отже експорт зернових культур для нас не лише диверсифікація продажів, а й внесок у світову продовольчу безпеку. В разі ефективної та безпечної роботи зернового коридору ми плануємо й надалі здійснювати експорт нашої продукції».

ДОВІДКА

KSG Agro є одним із провідних агрохолдингів України, європейською інноваційною групою компаній, що працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свиноводи України». Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проекти, насамперед свинарство, а також рослинництво.

х
Зворотній зв’язок
Заповніть, будь-ласка, поля наведеної форми для відправки нам швидкого повідомлення
Дякуємо за Вашу зацікавленість!
Натискаючи кнопку і відправляючи дані, Ви приймаєте умови угоди користувача