KSG Agro забезпечив безперебійну роботу свинокомплексу під час блекауту

Господарства, що входять до складу KSG Agro, та свинокомплекс повністю забезпечені для стабільної роботи в період блекауту. Так, для енергонезалежності свинокомплексу було придбано шість дизельних генераторів, міні-електростанцію та дизельний нагрівач повітря загальною потужністю 1 мВт на загальну суму біля 5 млн. грн.

«Наша безперебійна робота у складний воєнний час стала можливою, завдяки чіткому плану енерго- та ресурсонезалежності. Ставки у нашому бізнесі високі, адже маємо справу з тваринами – свинями та поросятками, а вони потребують спеціальних умов дотримання, зокрема, температурного режиму, - розповідає голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. - Ще 8 років тому ми повністю відмовилися від природного газу – опалення здійснюємо твердопаливними котлами, які працюють на пелетах власного виробництва. Цього року ми облаштували автономне електроживлення, яке дозволяє свинокомплексу працювати навіть за повної відсутності електроенергії протягом місяця. Подбали також про забезпечення електроенергією критичної інфраструктури селища, де знаходяться наші тваринницькі потужності. Мова йде, скажімо, про забезпечення альтернативного енергопостачання водогону. Для його електроживлення ми встановили потужний дизель-генератор на насосну станцію, який дозволяє навіть під час відключень бути з водою всім мешканцям селища, серед яких багато наших працівників».

Крім забезпечення безперебійного енергопостачання, KSG Agro сформував 10-ти денний запас води та піврічний запас сировини та преміксів для роботи комбікормового заводу.

ДОСЬЄ

KSG Agro є одним із провідних агрохолдингів України, європейською інноваційною групою компаній, що працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свиноводи України». Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проекти, насамперед свинарство, а також рослинництво.

х
Зворотній зв’язок
Заповніть, будь-ласка, поля наведеної форми для відправки нам швидкого повідомлення
Дякуємо за Вашу зацікавленість!
Натискаючи кнопку і відправляючи дані, Ви приймаєте умови угоди користувача