Cоціальна Відповідальність

Благодiйний фонд "Майбутнє" - це неприбуткова організація, яка була заснована у 2004 році відомим громадським діячем та бізнесменом Сергієм Касьяновим. Протягом багатьох років Фонд допомагає українській державі та її громадянам у вирішенні важливих проблем у найбільш кризові періоди.

Благодiйний фонд Майбутнє

Зокрема, БФ "Майбутнє" активно допомагав розвитку об'єднаних територіальних громад, інвестуючи у систему освіти та медицину Наддніпрянщини. У період пандемії COVID-19 надавалася підтримка незахищеним верствам населення – медикаментами, продуктами, одягом, засобами захисту. У рамках програми «Здорова нація» було реалізовано низку заходів щодо розвитку матеріальної бази медустанов, закупівлі дефіцитного обладнання для лікарень. Значну допомогу Фонд надавав воїнам АТО, забезпечуючи постачання продовольства, медикаментів та стройматеріалів бойовим підрозділам, надаючи фінансову допомогу сім'ям загиблих бійців та програмам соціальної адаптації захисників України.

З самого початку російського військового вторгнення в Україну БФ "Майбутнє" зосередив зусилля на допомозі фронту та тилу. Були відкриті офіси та транспортно-логістичні хаби у Чернівцях, Дніпрі, Лугано (Швейцарія), Бухарест (Румунія). Понад 40 співробітників Фонду задіяно у волонтерській діяльності зі збирання заявок від регіональних штабів в Україні та доставці гуманітарних вантажів. Це і адміністратори програм та співробітники офісів, водії та експедитори, складські працівники та бухгалтери. Головою Опікунської ради Фонду є видатний український лікар-травматолог зі світовим ім'ям професор Олександр Лоскутов, автор 202 наукових праць та 34 винаходів.

Фонд співпрацює цілою низкою європейських структур: німецькими клініками, швейцарськими громадськими організаціями, британськими благодійними фондами та ін. З початку війни Фонд організував закупівлю та доставив в Україну необхідні українському фронту та тилу матеріальні ресурси на загальну суму близько 400 тис. євро. Насамперед це дефіцитні медикаменти та медичні матеріали, а також інвалідні візки, аптечки, рації, берці, теплий одяг та взуття та ін. Також з метою забезпечення більш ефективної роботи Головного управління національної поліції у Чернівецькій області для нього закуплено та передано для його потреб дизельного палива марки Євро-5 на загальну суму 1 млн. 160 тис. грн. Основний упор робиться на постачання дефіцитних медикаментів та обладнання в Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Миколаїв – туди, де фіксується та проходить лікування найбільша кількість поранених українських бійців та мирних жителів.

Благодiйний фонд Майбутнє

Перейти на сайт
х
Зворотній зв’язок
Заповніть, будь-ласка, поля наведеної форми для відправки нам швидкого повідомлення
Дякуємо за Вашу зацікавленість!
Натискаючи кнопку і відправляючи дані, Ви приймаєте умови угоди користувача